URB aujourd'hui (3. Décembre 2016)

Juniors
-
16:30
Stade Roger Winandy (Terrain 2, synth.)
Minimes
-
16:30
Terrain Am Brill (Moutfort)
Scolaires
-
18:00
Stade Amadéo Barozzi (Dudelange, synth.)

URB News

06
AOű
Dauerkaarten 2015/2016
vun Lars Kuffer

Se sin endlech do an kennen bestallt gin.

 

d'Dauerkaarten fir d'Saison 2015/2016

 

fir nemmen 80€ all Championnatsmatch materliewen

 

Fir Informationen oder Froen : info@urb.lu

Union Remich/Bous

Autre news

15/07
2015
URB Invitation Assemblées Générales 2015
01/07
2015
Sen1 Programme détaillé Promotion d'Honneur
18/06
2015
Sen1 Plan de préparation 2015
Date Coup d'envoi Cat. Rencontre Terrain Remarque
Samedi
03/12
16:30 JUN Schouweiler/Clemency - Mondorf/URB/Schengen Stade Roger Winandy (Terrain 2, synth.)
Samedi
03/12
16:30 MIN Moutfort/Munsbach - URB Terrain Am Brill (Moutfort)
Samedi
03/12
18:00 SCO F91 II - URB Stade Amadéo Barozzi (Dudelange, synth.)
Dimanche
04/12
10:30 POU URB - CSG/Berbourg/Biwer Terrain Jos Durbach (Bous, synth.) Coupe des Cadets - Tour préliminaire
Dimanche
04/12
13:15 CAD Sandweiler - URB Terrain 2 (Sandweiler, synth.)
Dimanche
04/12
16:00 Sen1 URB - Kayl-TĂ©tange Op der Millen (Remich)
Samedi
10/12
16:30 JUN Mondorf/URB/Schengen - Fola Esch Terrain 2 (Mondorf, synth.)
Samedi
10/12
19:00 DAM Bertrange - Aspelt/URB Plaine Des Jeux André Wolff (Bertrange)
Dimanche
11/12
16:00 Sen1 URB - Ell Op der Millen (Remich) Coupe FLF - 1/16 de Finale
 

Tableaux

  • Seniors 1
    J D Pts
    8
    Schifflange
    12 0 14
    9
    Pfaffenthal
    12 0 13
    10
    Itzeg
    12 -9 11
    11
    URB
    12 -16 10
    12
    Bieles
    12 -10 9
    13
    Weiler
    12 -17 8
    URB
    Kayl-TĂ©tange
    04/12/2016 16:00
  • Seniors 2
    J D Pts
    6
    Bieles
    11 23 18
    7
    Muhlenbach
    11 8 17
    8
    Hostert
    11 -1 14
    9
    Wormer/Mensdorf
    11 -20 11
    10
    Berbuerg
    11 -19 7
    11
    URB
    11 -28 5
    Wormer/Mensdorf
    URB
    03/03/2017 20:00
  • Dames
    J D Pts
    3
    UMW
    11 13 27
    4
    Larochette
    11 19 21
    5
    Diekirch
    11 7 16
    6
    Aspelt/URB
    10 2 15
    7
    Vianden
    11 5 12
    8
    Bettembourg II
    11 -7 12
    Bertrange
    Aspelt/URB
    10/12/2016 19:00
  • Juniors
    J D Pts
    1
    Mondorf/URB/Schengen
    10 38 28
    2
    Itzeg
    9 13 16
    3
    Sandweiler
    9 11 15
    4
    Schouweiler/Clemency
    10 -24 12
    5
    Ehlerange
    9 -9 10
    6
    Fola Esch
    9 -14 9
    Schouweiler/Clemency
    Mondorf/URB/Schengen
    03/12/2016 16:30
  • Cadets
    J D Pts
    1
    Sandweiler
    7 27 19
    2
    ENT Osten
    8 6 15
    3
    URB
    7 -2 10
    4
    Hamm Benfica
    7 8 8
    5
    CeBra
    7 -39 0
    Sandweiler
    URB
    04/12/2016 13:15
  • Scolaires
    J D Pts
    1
    URB
    9 19 20
    2
    Echternach
    9 14 17
    3
    F91 II
    9 12 15
    4
    Jeunesse Esch
    9 -3 13
    5
    Mondorf/Schengen
    9 4 10
    6
    Schifflange
    9 -46 3
    F91 II
    URB
    03/12/2016 18:00
  • Minimes
    J D Pts
    1
    Moutfort/Munsbach
    8 34 22
    2
    Biwer/Berbourg/CSG
    9 31 20
    3
    URB
    9 -5 14
    4
    Differdange/Luna
    9 -10 9
    5
    Berdorf-Consdorf
    9 -18 8
    6
    Mondorf/Schengen
    8 -32 1
    Moutfort/Munsbach
    URB
    03/12/2016 16:30
  • Poussins
    J D Pts
    4
    Moutfort
    0 0 0
    5
    Munsbach
    0 0 0
    6
    Mondorf
    0 0 0
    7
    Hesperange
    0 0 0
    8
    URB
    0 0 0
    9
    Berbourg/CSG/Biwer
    0 0 0
  • Pupilles
    J D Pts
    3
    Moutfort
    1 1 3
    4
    Mondorf
    2 0 3
    5
    Berdorf-Consdorf
    1 0 1
    6
    Munsbach
    2 -2 1
    7
    URB
    0 0 0
    8
    Weiler
    0 0 0

urbGoal

urbGoal archive

FLF BIOs

30/11 Edition N°48 (2016)
23/11 Edition N°47 (2016)
16/11 Edition N°46 (2016)
09/11 Edition N°45 (2016)
02/11 Edition N°44 (2016)
BIO archive