Union Remich/Bous
Vun der Musel, a soss keen!
Ma 28/02
19:00
URB Blummendreinen 2017
Och dest Joer mussen erem Blummen fir eisen Woen op der Cavalcade gedreint gin. All hellefend Hand ass wellkomm an natiirlech ass fir Iessen an Drenken gesuergt
Ma 28/02
19:30
Sen1 Aischen/Habscht - URB  
Me 01/03
19:00
URB Blummendreinen 2017
Och dest Joer mussen erem Blummen fir eisen Woen op der Cavalcade gedreint gin. All hellefend Hand ass wellkomm an natiirlech ass fir Iessen an Drenken gesuergt
Ve 03/03
20:00
Sen2 Wormer/Mensdorf - URB  
Sa 04/03
16:30
JUN Schifflange - Mondorf/URB/Schengen  
Sa 04/03
19:00
DAM Aspelt/URB - Berdorf/Rosport/Christnach  
Di 05/03
13:30
CAD CeBra - URB  
Di 05/03
16:00
Sen1 Weiler - URB  
Ve 10/03
20:00
Sen2 URB - Muhlenbach  
Sa 11/03
14:00
PUP URB - Itzeg  
Sa 11/03
15:30
MIN URB - CSG/Berbourg/Biwer  
Sa 11/03
17:30
SCO URB - F91 II  
Sa 11/03
18:00
JUN Mondorf/URB/Schengen - Sandweiler  
Sa 11/03
19:00
DAM Vianden - Aspelt/URB  
Di 12/03
10:30
POU Mensdorf - URB  
Di 12/03
16:00
Sen1 URB - Bertrange  
Sa 18/03
15:00
PUP Schengen - URB  
Sa 18/03
16:30
JUN Mondorf/URB/Schengen - Hamm Benfica  
Sa 18/03
16:30
SCO Steinfort - URB  
Sa 18/03
16:30
MIN Echternach - URB  
Sa 18/03
19:00
DAM Aspelt/URB - CeBra/Itzig/Canach  
Di 19/03
10:30
POU URB - Junglinster  
Di 19/03
16:00
Sen1 Junglinster - URB  
Di 19/03
16:00
CAD URB - Hesperange  
Ma 21/03
20:00
Sen2 Hostert - URB  
Ve 24/03
19:30
DAM Aspelt/URB - Larochette  
Ve 24/03
20:00
Sen2 URB - Schifflange  
Sa 25/03
16:30
SCO Rumelange - URB  
Di 26/03
10:30
POU Schengen - URB  
Di 26/03
16:00
Sen1 URB - Muhlenbach  
Di 26/03
16:00
CAD ENT Osten - URB  
Di 26/03
16:30
MIN URB - Berdorf-Consdorf  
Ve 31/03 Sen2 UMW - URB  
Sa 01/04 MIN ENT Osten - URB  
Sa 01/04 PUP URB - Weiler  
Sa 01/04 JUN Mondercange - Mondorf/URB/Schengen  
Sa 01/04 SCO URB - Differdange/Luna  
Sa 01/04 DAM Wormer/Hostert/Munsbach/CSG - Aspelt/URB  
Di 02/04 Sen1 Bieles - URB  
Di 02/04 CAD URB - ENT Echternach/Rosport/USBC/UMW II  
Me 05/04 Sen1 URB - Schifflange  
Ve 07/04 Sen2 URB - Hesperange  
Sa 08/04 DAM Aspelt/URB - Bettembourg II  
Di 09/04 POU Hamm Benfica - URB  
Di 09/04 Sen1 Wormeldange - URB  
Sa 15/04 Sen1 Vianden - URB  
Sa 22/04 MIN Hamm Benfica - URB  
Sa 22/04 JUN Mondorf/URB/Schengen - Jeunesse  
Sa 22/04 SCO Mamer - URB  
Sa 22/04 DAM Schifflange - Aspelt/URB  
Di 23/04 POU UMW - URB  
Di 23/04 Sen1 URB - Pfaffenthal  
Ma 25/04 Sen2 Hamm Benfica - URB  
Sa 29/04 MIN URB - Echternach  
Sa 29/04 JUN Sandweiler - Mondorf/URB/Schengen  
Sa 29/04 SCO URB - Steinfort  
Sa 29/04 PUP RFCUL - URB  
Sa 29/04 Sen2 Muhlenbach - URB  
Di 30/04 POU URB - Weiler  
Di 30/04 Sen1 Itzeg - URB  
Di 30/04 CAD Hesperange - URB  
Ma 02/05 Sen2 Differdange/Luna - URB  
Me 03/05 Sen1 URB - Sanem  
Ve 05/05 Sen2 URB - Munsbach  
Sa 06/05 MIN Berdorf-Consdorf - URB  
Sa 06/05 JUN Hamm Benfica - Mondorf/URB/Schengen  
Sa 06/05 SCO URB - Rumelange  
Sa 06/05 PUP Munsbach - URB  
Sa 06/05 DAM Aspelt/URB - Bertrange  
Di 07/05 POU URB - Aspelt  
Di 07/05 Sen1 Munsbach - URB  
Di 07/05 CAD URB - ENT Osten  
Ve 12/05 Sen2 Berbuerg - URB  
Sa 13/05 PUP URB - Moutfort  
Sa 13/05 JUN Mondorf/URB/Schengen - Mondercange  
Sa 13/05 SCO Differdange/Luna - URB  
Sa 13/05 MIN URB - ENT Osten  
Sa 13/05 DAM Hosingen/FF Norden - Aspelt/URB  
Di 14/05 POU Moutfort - URB  
Di 14/05 Sen1 Kayl-Tétange - URB