Skip to content
Union Remich-Bous
Vun der Musel a soss keen!
Expand Menu
Current Page:
URB
Toggle Child Menu
Fanshop
URB Kollektioun
Club
Toggle Child Menu
urbGoal
Comité
Events
URB Kids
Toggle Child Menu
Join us
Equipen
Fotoen
Jugendkomissioun
Seniors
Toggle Child Menu
1. Equipe
2. Equipe
Dames
Resultater
Agenda
FLF
Toggle Child Menu
BIO
Kontakt
Expand Menu
Current Page:
URB
Toggle Child Menu
Fanshop
URB Kollektioun
Club
Toggle Child Menu
urbGoal
Comité
Events
URB Kids
Toggle Child Menu
Join us
Equipen
Fotoen
Jugendkomissioun
Seniors
Toggle Child Menu
1. Equipe
2. Equipe
Dames
Resultater
Agenda
FLF
Toggle Child Menu
BIO
Kontakt
URB
Freideg
03.05.2024
SEN2
Réserves Classe 2 Série 2
Sporting Bertrange
20h00
Union Remich/Bous
Plaine des Jeux André Wolff (Bertrange, synth.)
Haut
MIN
Minimes Cl 6 S 3 Phase 3
Union Remich/Bous II
3:0
ENT Ënnersauer-Mëllerdall IV
Terrain um Gréin (Remich, synth.)
Bambinis - Série 6 Journée 7
10
h
30
Victoria Rosport, US Hostert II, Union Remich/Bous,
ENT Syrdall/Munsbach II
FIL
Fillettes S 2 Tour 2
Tricolore Gasperich I
10h30
Union Remich/Bous
Stade Emile Bintner (Luxembourg, synth.)
SCO
Scolaires Cl 4 S 3 Phase 3
CS Grevenmacher II
14h30
Union Remich/Bous
Terrain 2 (Grevenmacher, synth.)
MIN
Minimes Cl 5 S 4 Phase 3
Union Remich/Bous I
15h00
Progrès Niederkorn II
Terrain um Gréin (Remich, synth.)
PUP
Pupilles S 16 Tour 2
Union Remich/Bous II
15h00
US Esch-Alzette I
Terrain Jos Durbach (Bous, synth.)
JUN
Juniors Cl 3 S 2 Phase 3
FC Schifflange 95
16h30
Union Remich/Bous
Terrain Rue du Parc (Schifflange, synth.)
PUP
Pupilles S 5 Tour 2
Union Remich/Bous I
16h30
Jeunesse Junglinster I
Terrain Jos Durbach (Bous, synth.)
DAM
Dames Ligue 3 Série 2
ENT Région Moselle
19h00
CS Fola Esch-Alzette
Terrain Jos Durbach (Bous, synth.)
Sonndeg
05.05.2024
POU
Poussins S 8 Tour 2
Union Remich/Bous II
10h30
Résidence Walferdange II
Terrain um Gréin (Remich, synth.)
CDTS
Cadettes Cl 2 Tour 2
Red Star Merl-Belair
14h00
ENT Région Moselle
Stade Prince Jean (Luxembourg, synth.)
CAD
Cadets Cl 4 S 4 Phase 3
Union Remich/Bous
15h00
Tricolore Gasperich
Terrain Jos Durbach (Bous, synth.)
SEN1
Division 1 Série 2
FC Kopstal 33
16h00
Union Remich/Bous
Terrain rue de Mersch (Kopstal)
Méindeg
06.05.2024
VET
Matchs Amicaux
Union Remich/Bous
19h00
Jeunesse Canach
Terrain Jos Durbach (Bous, synth.)
Donneschdeg
09.05.2024
Tournoi Jos Theis Lorentzweiler
00
h
00
Tournoi Jos Theis Fc Lorentzweiler
00
h
00
Tournoi Jos Theis Fc Lorentzweiler
00
h
00
Freideg
10.05.2024
SEN2
Réserves Classe 2 Série 2
Union Remich/Bous
20h00
ENT Canach/CSG I
Terrain Jos Durbach (Bous, synth.)
Samschdeg
11.05.2024
DAM
Dames Ligue 3 Série 2
ENT Differdange/Luna II
0:3
ENT Région Moselle
Stade Municipal Differdange - Terrain 2 (synth.)
Bambinis - Série 6 Journée 8
10
h
30
Daring Echternach II,
Union Remich/Bous
, CS Grevenmacher II, Jeunesse Junglinster II
FIL
Fillettes S 2 Tour 2
Union Remich/Bous
10h30
ENT Wormeldange/Munsbach/CSG
Terrain um Gréin (Remich, synth.)
PUP
Pupilles S 5 Tour 2
Koeppchen Wormeldange I
11h00
Union Remich/Bous I
Am Ga (Wormeldange, synth.)
PUP
Pupilles S 16 Tour 2
Union 05 Kayl-Tétange I
11h00
Union Remich/Bous II
Stade Emile Müller (Kayl)
MIN
Minimes Cl 5 S 4 Phase 3
FC Mondercange II
14h00
Union Remich/Bous I
Terrain 2 (Mondercange, synth.)
SCO
Scolaires Cl 4 S 3 Phase 3
Union Remich/Bous
14h30
F91 Dudelange III
Terrain Jos Durbach (Bous, synth.)
JUN
Juniors Cl 3 S 2 Phase 3
Union Remich/Bous
16h30
FC Mondercange
Terrain Jos Durbach (Bous, synth.)
Sonndeg
12.05.2024
POU
Poussins S 11 Tour 2
Union Remich/Bous I
10h30
Yellow Boys Weiler-la-Tour I
Terrain um Gréin (Remich, synth.)
CDTS
Cadettes Cl 2 Tour 2
ENT Région Moselle
11h00
ENT Mertzig/Feulen/Grevels/Heiderscheid
Terrain 1 (Remerschen, synth.)
POU
Poussins S 8 Tour 2
ENT Pfaffenthal/Steinsel III
11h00
Union Remich/Bous II
Stade Gaston Diderich (Luxembourg, synth.)
CAD
Cadets Cl 4 S 4 Phase 3
Red Star Merl-Belair II
13h30
Union Remich/Bous
Stade Prince Jean (Luxembourg, synth.)
SEN1
Division 1 Série 2
Union Remich/Bous
16h00
AS Luxembourg
Stade Op der Millen (Remich)
Samschdeg
18.05.2024
FIL
Fillettes S 2 Tour 2
Progrès Niederkorn
10h30
Union Remich/Bous
Terrain 2 (Niederkorn, synth.)
MIN
Minimes Cl 6 S 3 Phase 3
Union Remich/Bous II
14h00
CS Grevenmacher II
Terrain um Gréin (Remich, synth.)
JUN
Juniors Cl 3 S 2 Phase 3
FC Rodange 91
15h00
Union Remich/Bous
Stade Doihl (Rodange)
SCO
Scolaires Cl 4 S 3 Phase 3
Union Remich/Bous
15h00
SC Bettembourg II
Terrain Jos Durbach (Bous, synth.)
MIN
Minimes Cl 5 S 4 Phase 3
Union Remich/Bous I
16h00
CS Fola Esch-Alzette III
Terrain um Gréin (Remich, synth.)
SEN1
Division 1 Série 2
FC Munsbach
18h00
Union Remich/Bous
Terrain Munsbach (synth.)
DAM
Dames Ligue 3 Série 2
ENT Région Moselle
19h00
UN Kaerjeng 97
Terrain Jos Durbach (Bous, synth.)
Neueste Kommentare
Archive
Kategorien
Keine Kategorien
Meta
Anmelden
Feed der Einträge
Kommentare-Feed
WordPress.org